Huis > producten > Geïntegreerde schakelingen (IC's) > PMIC - Gate Drivers > SC1302CIMSTRT
SC1302CIMSTRT
SC1302CIMSTRT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SC1302CIMSTRT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SC1302CIMSTRT
Fabrikant Semtech
Beschrijving IC MOSFET DVR 2A LOWSIDE 8MSOP
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SC1302CIMSTRT Fabrikant Semtech
Beschrijving IC MOSFET DVR 2A LOWSIDE 8MSOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 76484 pcs Data papier SC1302A-F
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 4.5 V ~ 16.5 V
Leverancier Device Pakket 8-MSOP Serie -
Rise / Fall Time (Typ) 20ns, 20ns Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ)
Input Frequency 2 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Logische Spanning - VIL, VIH 0.8V, 2V
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type Inverting, Non-Inverting
Gate Type N-Channel MOSFET Gedreven configuratie Low-Side
gedetailleerde beschrijving Low-Side Gate Driver IC Inverting, Non-Inverting 8-MSOP Current - Peak Output (Bron, Zink) 2A, 2A
Base-emitterverzadigingsspanning (Max) Independent
Gerelateerde producten
  • Deel#:SC1405DITSTRT
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:IC DRIVER MOSF SYNC DUAL TSSOP14
  • Op voorraad:61688
  • Deel#:SC1302ESTRT
  • fabrikanten:Semtech
  • Beschrijving:IC MOSFET DVR 2A LOWSIDE 8SOIC
  • Op voorraad:80159
SC1212-102 Image
  • Deel#:SC1212-102
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 1MH 145MA 12 OHM SMD
SC1212-681 Image
  • Deel#:SC1212-681
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 680UH 175MA 9 OHM SMD
SC121ULTRT Image
  • Deel#:SC121ULTRT
  • Beschrijving:IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A 6MLPD
SC1453ISK1.5TRT Image
SC1453ISK18TRT Image
  • Deel#:SC1453ISK18TRT
  • Beschrijving:IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
  • Beschrijving:FIXED IND 1.5MH 130MA 15 OHM SMD
SC122ULTRT Image
  • Deel#:SC122ULTRT
  • Beschrijving:IC REG BST 3.3V 0.35A SYNC 6MLPD
  • Deel#:SC1302CISTRT
  • Deel#:SC14420CQ/NOPB
  • fabrikanten:N/A
  • Beschrijving:IC GEODE IA-ON-A-CHIP INT PROC
  • Deel#:SC1302DSTRT
SC1301BISKTRT Image
  • Deel#:SC1301BISKTRT
  • Beschrijving:IC MOSFET DVR 2A LOWSIDE SOT23-5
  • Deel#:SC1302FSTRT
  • Deel#:SC14401CQ
  • fabrikanten:N/A
  • Deel#:SC1214TSTRT
  • Beschrijving:IC MOSFET DVR COMBISENSE 20TSSOP
SC1301AISKTRT Image
  • Deel#:SC1301AISKTRT
  • Beschrijving:FIXED IND 2.2MH 110MA 23.5 OHM
SC1453ISK2.5TRT Image
  • Beschrijving:FIXED IND 560UH 190MA 8 OHM SMD