Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > SCHF12500
SCHF12500
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SCHF12500 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SCHF12500
Fabrikant Semtech Corporation
Beschrijving DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 457 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SCHF12500 Fabrikant Semtech Corporation
Beschrijving DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 457 pcs Data papier SLIMPAC
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Peak Reverse (Max) Standard
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 500mA Voltage - Breakdown -
Serie - RoHS Status Bulk
Reverse Recovery Time (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Resistance @ Als, F -
Polarisatie Axial Bedrijfstemperatuur - aansluiting 100ns
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Fabrikant Onderdeelnummer SCHF12500
Uitgebreide beschrijving Diode Standard 12500V (12.5kV) 500mA Through Hole diode Configuration 1µA @ 12500V
Beschrijving DIODE GP 12.5KV 500MA AXIAL Current - Reverse Lekkage @ Vr 17V @ 500mA
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode) 12500V (12.5kV) Capaciteit @ Vr, F -55°C ~ 150°C
Gerelateerde producten
SCH74-470 Image
  • Deel#:SCH74-470
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 1.55A 230 MOHM