SD24C.TCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SD24C.TCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SD24C.TCT |
|---|---|
| Fabrikant | Semtech |
| Beschrijving | TVS DIODE 24V 44V SOD323 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | SD24C.TCT | Fabrikant | Semtech |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 24V 44V SOD323 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 153012 pcs | Data papier | SD05C-SD24C |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 24V (Max) |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 44V | Spanning - Onderbreking (Min) | 26.7V |
| Type | Zener | Leverancier Device Pakket | SOD-323 |
| Serie | - | Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 350W | Packaging | Cut Tape (CT) |