SMS12.TCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMS12.TCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | SMS12.TCT |
|---|---|
| Fabrikant | Semtech |
| Beschrijving | TVS DIODE 12V 23V SOT23-6 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | SMS12.TCT | Fabrikant | Semtech |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 12V 23V SOT23-6 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 91266 pcs | Data papier | SMS05-SMS24 |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 12V (Max) |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 23V | Spanning - Onderbreking (Min) | 13.3V |
| Unidirectionele kanalen | 4 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | SOT-23-6 | Serie | SMS |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 350W |