Huis > producten > Optoelectronics > LED Indicatie - Discreet > GM5ZR95200AE
GM5ZR95200AE
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GM5ZR95200AE met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer GM5ZR95200AE
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving LED RED CLEAR 3528 SMD
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer GM5ZR95200AE Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving LED RED CLEAR 3528 SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 3961 pcs Data papier LT1Zx95A Series
Categorie Optoelectronics Golflengte - Peak 638nm
Golflengte - Dominant 630nm Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) 2V
Kijk hoek - Leverancier Device Pakket 3528
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W Serie -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 2-PLCC
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
millicandela Rating 100mcd Transparantie van de lens Clear
Lens Style / Maat Round with Flat Top, 2.40mm lens kleur Colorless
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte (Max) 1.90mm
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving Red 630nm LED Indication - Discrete 2V 2-PLCC
Current - Test 20mA Configuratie Standard