GP1UE27RK0VF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GP1UE27RK0VF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer GP1UE27RK0VF
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving RECEIVER IR REMOTE CTRL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer GP1UE27RK0VF Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving RECEIVER IR REMOTE CTRL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Sensoren, Transducers Voltage - Levering 2.7V ~ 5.5V
Serie - detectieafstand 6m
Packaging Bulk oriëntering Top View
Temperatuur -10°C ~ 70°C (TA) montage Type Through Hole
gedetailleerde beschrijving Remote Receiver Sensor, 40.0kHz 6m Through Hole Current - Supply 270µA
B.P.F. Center Frequency 40.0kHz