Huis > producten > Sensoren, Transducers > encoders > GP3A240C2K0F
GP3A240C2K0F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GP3A240C2K0F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer GP3A240C2K0F
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving OPTOELECTRONIC COMPONENT
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer GP3A240C2K0F Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving OPTOELECTRONIC COMPONENT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4887 pcs Data papier
Categorie Sensoren, Transducers Serie *
Gerelateerde producten
  • Deel#:GP3670-9R
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:DC/DC CONVERTER
  • Op voorraad:5274
GP3A233RBK0F Image
  • Deel#:GP3670-9RG
  • fabrikanten:Bel
  • Beschrijving:DC/DC CONVERT 24V 5.1V 3.3V 254W