Huis > producten > Optoelectronics > LED verlichting - COB's, motoren, modules > GW6DGE50NFC
GW6DGE50NFC
GW6DGE50NFC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GW6DGE50NFC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer GW6DGE50NFC
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving LED COB MEGA ZENIGATA COOL WHT
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer GW6DGE50NFC Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving LED COB MEGA ZENIGATA COOL WHT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4193 pcs Data papier
Categorie Optoelectronics Golflengte -
Spanning - Vooruit (Vf) (Typ) 50V Kijk hoek -
Type Chip On Board (COB) Temperatuur - Test -
Size / Dimension 20.00mm L x 24.00mm W Serie Mega Zenigata
Packaging Tray Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Lumens / Watt @ Current - Test - Licht uitstralende oppervlakte (LES) -
lens Type Flat Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte 1.80mm Flux @ Huidige / Temperatuur - Test -
Current - Test 950mA Current - Max 1.5A