Huis > producten > Optoelectronics > Display Modules - LCD, OLED, Grafisch > LQ057V3DG01
LQ057V3DG01
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LQ057V3DG01 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LQ057V3DG01
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving LCD TFT 5.7" 480X240 VGA
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer LQ057V3DG01 Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving LCD TFT 5.7" 480X240 VGA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4308 pcs Data papier
Categorie Optoelectronics Viewing Area 115.20mm W x 86.40mm H
Touch screen - Serie -
Interface Parallel, 18-Bit (RGB) Grafiek Kleur Red, Green, Blue (RGB)
dot Size - dot Pixels 640 x 480 (VGA)
dot Pitch 0.18mm W x 0.18mm H Display-type TFT - Color
Display Mode Transmissive Schermdiameter 5.7" (144.78mm)
gedetailleerde beschrijving Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 5.7" (144.78mm) 640 x 480 (VGA) backlight LED - White