PQ015EH02ZZ
PQ015EH02ZZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ015EH02ZZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ015EH02ZZ
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.5V 2A TO263
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 81927 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PQ015EH02ZZ Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.5V 2A TO263 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 81927 pcs Data papier PQzzzEH02Z Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) -
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.5V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 10V Leverancier Device Pakket TO-263
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tube Verpakking / doos TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR 60dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 425-1556-5
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 2A TO-263 Actueel - Quiescent (Iq) 2mA
Current - Output 2A Beheersfuncties Enable