Huis > producten > relays > Solid State Relays > PR26MF12NSZ
PR26MF12NSZ
PR26MF12NSZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PR26MF12NSZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PR26MF12NSZ
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-120V
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 5569 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PR26MF12NSZ Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving SSR RELAY SPST-NO 600MA 0-120V Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 5569 pcs Data papier
Categorie relays Voltage - Load 0V ~ 120V
Voltage - Input 1.2VDC Klemtype PC Pin
Leverancier Device Pakket 8-DIP Serie PR26MF
Packaging Tube Verpakking / doos 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads
Output Type AC Andere namen 425-1184-5
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
load Current 600mA Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
gedetailleerde beschrijving Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads Circuit SPST-NO (1 Form A)