S202S12F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S202S12F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | S202S12F |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V |
Product parameter
| Onderdeel nummer | S202S12F | Fabrikant | Sharp Microelectronics |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | SSR RELAY SPST-NO 8A 80-240V | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 4730 pcs | Data papier | S102S12, S202S12 Series |
| Categorie | relays | Voltage - Load | 80V ~ 240V |
| Voltage - Input | 1.2VDC | Klemtype | PC Pin |
| Leverancier Device Pakket | 4-SIP | Serie | S202 |
| Packaging | Tube | Verpakking / doos | 4-SIP |
| Output Type | AC, Zero Cross | Andere namen | 425-2405-5 |
| montage Type | Through Hole | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| load Current | 8A | Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant |