SIT1602BCL8-18E
SIT1602BCL8-18E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT1602BCL8-18E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT1602BCL8-18E
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT1602BCL8-18E Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 1.8V EN/DS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 97900 pcs Data papier SiT1602B Programmable Part Number GuideSiT1602B
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 1.8V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT1602
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging Tube Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang LVCMOS Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 0.039" (1.00mm)
Functie Enable/Disable Frequentie Stabiliteit (Totaal) ±20ppm
frequentie Stabiliteit - gedetailleerde beschrijving XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 4.1mA Current - Supply (Disable) (Max) 4mA
Base Resonator MEMS Beschikbaar Frequentiebereik 3.57MHz ~ 77.76MHz