SIT1602BIL2-33S
SIT1602BIL2-33S
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT1602BIL2-33S met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT1602BIL2-33S
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM STBY
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT1602BIL2-33S Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 3.3V 20PPM STBY Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 72384 pcs Data papier SiT1602B Programmable Part Number GuideSiT1602B
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT1602
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging Tube Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang LVCMOS Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 0.031" (0.79mm)
Functie Standby (Power Down) Frequentie Stabiliteit (Totaal) ±20ppm
frequentie Stabiliteit - gedetailleerde beschrijving XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 4.5mA Current - Supply (Disable) (Max) 4.3µA
Base Resonator MEMS Beschikbaar Frequentiebereik 3.57MHz ~ 77.76MHz