SIT1602BIT1-33E
SIT1602BIT1-33E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT1602BIT1-33E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT1602BIT1-33E
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT1602BIT1-33E Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 93805 pcs Data papier SiT1602B Programmable Part Number GuideSiT1602B
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT1602
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging Tube Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang LVCMOS Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 0.031" (0.79mm)
Functie Enable/Disable Frequentie Stabiliteit (Totaal) ±20ppm
frequentie Stabiliteit - gedetailleerde beschrijving XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 4.5mA Current - Supply (Disable) (Max) 4.2mA
Base Resonator MEMS Beschikbaar Frequentiebereik 3.57MHz ~ 77.76MHz