SIT1618AAF3-30N
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT1618AAF3-30N met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT1618AAF3-30N
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT1618AAF3-30N Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 9083 pcs Data papier Field Programmable Oscillator DatasheetSiT1618
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT1618
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead uitgang LVCMOS, LVTTL
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Hoogte 0.030" (0.76mm) Functie -
Frequentie Stabiliteit (Totaal) - frequentie Stabiliteit ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm
gedetailleerde beschrijving XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 4.5mA
Base Resonator MEMS Beschikbaar Frequentiebereik 7.3728MHz ~ 48MHz