SIT1618BAB3-18E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT1618BAB3-18E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT1618BAB3-18E
Product parameter
Onderdeel nummer SIT1618BAB3-18E Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8354 pcs Data papier Field Programmable Oscillator DatasheetSiT1618B
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 1.8V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT1618B
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead uitgang LVCMOS, LVTTL
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Hoogte 0.030" (0.76mm) Functie Enable/Disable
Frequentie Stabiliteit (Totaal) - frequentie Stabiliteit ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm
gedetailleerde beschrijving XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 4.5mA
Current - Supply (Disable) (Max) 4.3mA Base Resonator MEMS
Beschikbaar Frequentiebereik 7.3728MHz ~ 48MHz