SIT1618BEA8-25S
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT1618BEA8-25S met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT1618BEA8-25S
Product parameter
Onderdeel nummer SIT1618BEA8-25S Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 9120 pcs Data papier Field Programmable Oscillator DatasheetSiT1618B
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 2.5V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT1618B
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead uitgang LVCMOS, LVTTL
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Hoogte 0.035" (0.90mm) Functie Standby
Frequentie Stabiliteit (Totaal) - frequentie Stabiliteit ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm
gedetailleerde beschrijving XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 4.5mA
Current - Supply (Disable) (Max) 8.5µA Base Resonator MEMS
Beschikbaar Frequentiebereik 7.3728MHz ~ 48MHz