SIT2024BATS-33E
SIT2024BATS-33E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT2024BATS-33E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT2024BATS-33E
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT2024BATS-33E Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm) Serie SiT2024B
Packaging Bulk Verpakking / doos SC-74A, SOT-753
uitgang LVCMOS Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 0.057" (1.45mm)
Functie Enable/Disable Frequentie Stabiliteit (Totaal) ±20ppm
frequentie Stabiliteit ±20ppm gedetailleerde beschrijving XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable SC-74A, SOT-753
Current - Supply (Max) 4.8mA Base Resonator MEMS
Beschikbaar Frequentiebereik 1MHz ~ 110MHz