SIT3807AI-G-28SH
SIT3807AI-G-28SH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT3807AI-G-28SH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT3807AI-G-28SH
Fabrikant SiTIME
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 2.8V STBY 25PPM
Product parameter
Onderdeel nummer SIT3807AI-G-28SH Fabrikant SiTIME
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 2.8V STBY 25PPM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 28484 pcs Data papier SIT3807 Part Number GuideSiT3807 Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MEMS VCXO
Spread Spectrum Bandbreedte - Size / Dimension 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Shell Style 2.8V Serie SiT3807
RoHS Status Bulk ratings -
Polarisatie 4-SMD, No Lead uitgang Standby
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer SIT3807AI-G-28SH
Hoogte 0.031" (0.79mm) Frequency Tolerance ±25ppm
Frequentie Stabiliteit (Totaal) 1.544MHz ~ 49.152MHz Frequentie - Output 1 70µA
Frequentie - Center - Uitgebreide beschrijving 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.8V 33mA Standby
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 2.8V STBY 25PPM Current - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL
Current - Supply (Disable) (Max) 33mA Beschikbaar Frequentiebereik Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)