SIT3808AC-2-25EB
SIT3808AC-2-25EB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT3808AC-2-25EB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT3808AC-2-25EB
Fabrikant SiTIME
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 10PPM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT3808AC-2-25EB Fabrikant SiTIME
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 10PPM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 30491 pcs Data papier SIT3808 Part Number GuideSiT3808 Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MEMS VCXO
Spread Spectrum Bandbreedte - Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell Style 2.5V Serie SiT3808
RoHS Status Bulk ratings -
Polarisatie 4-SMD, No Lead uitgang Enable/Disable
Temperatuur -20°C ~ 70°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer SIT3808AC-2-25EB
Hoogte 0.031" (0.79mm) Frequency Tolerance ±10ppm
Frequentie Stabiliteit (Totaal) 1MHz ~ 80MHz Frequentie - Output 1 70µA
Frequentie - Center - Uitgebreide beschrijving 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.5V 33mA Enable/Disable
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 2.5V EN/DS 10PPM Current - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL
Current - Supply (Disable) (Max) 33mA Beschikbaar Frequentiebereik Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)