SIT3808AI-2-18NZ
SIT3808AI-2-18NZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT3808AI-2-18NZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT3808AI-2-18NZ
Fabrikant SiTIME
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer SIT3808AI-2-18NZ Fabrikant SiTIME
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 32576 pcs Data papier SIT3808 Part Number GuideSiT3808 Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MEMS VCXO
Spread Spectrum Bandbreedte - Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shell Style 1.8V Serie SiT3808
RoHS Status Bulk ratings -
Polarisatie 4-SMD, No Lead uitgang -
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer SIT3808AI-2-18NZ
Hoogte 0.031" (0.79mm) Frequency Tolerance ±10ppm
Frequentie Stabiliteit (Totaal) 1MHz ~ 80MHz Frequentie - Output 1 -
Frequentie - Center - Uitgebreide beschrijving 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM SMD Current - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL
Current - Supply (Disable) (Max) 31mA Beschikbaar Frequentiebereik Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)