SIT3808AI-D-18SX
SIT3808AI-D-18SX
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT3808AI-D-18SX met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT3808AI-D-18SX
Fabrikant SiTIME
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 10PPM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT3808AI-D-18SX Fabrikant SiTIME
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 10PPM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 30979 pcs Data papier SIT3808 Part Number GuideSiT3808 Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Type MEMS VCXO
Spread Spectrum Bandbreedte - Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell Style 1.8V Serie SiT3808
RoHS Status Bulk ratings -
Polarisatie 6-SMD, No Lead uitgang Standby
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Onderdeelnummer SIT3808AI-D-18SX
Hoogte 0.039" (1.00mm) Frequency Tolerance ±10ppm
Frequentie Stabiliteit (Totaal) 1MHz ~ 80MHz Frequentie - Output 1 10µA
Frequentie - Center - Uitgebreide beschrijving 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Standby
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 1.8V STBY 10PPM Current - Supply (Max) LVCMOS, LVTTL
Current - Supply (Disable) (Max) 31mA Beschikbaar Frequentiebereik Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)