SIT3809AI-2-33SZ
SIT3809AI-2-33SZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT3809AI-2-33SZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT3809AI-2-33SZ
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 3.3V 10PPM STBY
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT3809AI-2-33SZ Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 3.3V 10PPM STBY Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 9489 pcs Data papier SIT3809 Programmable Part Number GuideSiT3809 Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type VCXO Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT3809
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging Bulk Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang LVCMOS, LVTTL Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 0.031" (0.79mm)
Functie Standby Frequentie Stabiliteit (Totaal) -
frequentie Stabiliteit ±10ppm gedetailleerde beschrijving VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V Standby 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 36mA Current - Supply (Disable) (Max) 70µA
Base Resonator MEMS Beschikbaar Frequentiebereik 80MHz ~ 220MHz