SIT3821AI-1B-33NG
SIT3821AI-1B-33NG
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT3821AI-1B-33NG met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT3821AI-1B-33NG
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT3821AI-1B-33NG Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7055 pcs Data papier SIT3821 DatasheetSIT3821 Programmable Part Number Guide
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type VCXO Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT3821
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging Bulk Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVPECL Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 0.031" (0.79mm)
Functie - Frequentie Stabiliteit (Totaal) -
frequentie Stabiliteit ±10ppm gedetailleerde beschrijving VCXO LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 69mA Base Resonator MEMS
Beschikbaar Frequentiebereik 1MHz ~ 220MHz