SIT8208AI-G2-18S-40.500000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT8208AI-G2-18S-40.500000T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT8208AI-G2-18S-40.500000T
Fabrikant SiTime
Beschrijving -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 1.8V, 4
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT8208AI-G2-18S-40.500000T Fabrikant SiTime
Beschrijving -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 1.8V, 4 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 79268 pcs Data papier SiT8208 Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 1.8V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Serie SiT8208 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang LVCMOS, LVTTL Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.032" (0.80mm) Functie Standby (Power Down)
frequentie Stabiliteit ±25ppm Frequentie 40.5MHz
gedetailleerde beschrijving 40.5MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 31mA