SIT8209AI-2F-18E-166.000000Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT8209AI-2F-18E-166.000000Y met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT8209AI-2F-18E-166.000000Y
Fabrikant SiTime
Beschrijving -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 1.8V, 1
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT8209AI-2F-18E-166.000000Y Fabrikant SiTime
Beschrijving -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 1.8V, 1 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 18443 pcs Data papier SiT8209
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 1.8V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT8209 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang LVCMOS, LVTTL Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.032" (0.80mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±10ppm Frequentie 166MHz
gedetailleerde beschrijving 166MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 33mA
Current - Supply (Disable) (Max) 30mA Base Resonator MEMS