SIT8225AC-22-18E-25.000000T
SIT8225AC-22-18E-25.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT8225AC-22-18E-25.000000T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT8225AC-22-18E-25.000000T
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS LVTTL
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT8225AC-22-18E-25.000000T Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS LVTTL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 87153 pcs Data papier SiT8225
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 1.8V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie SiT8225 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang LVCMOS, LVTTL Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.032" (0.80mm)
Functie Enable/Disable frequentie Stabiliteit ±25ppm
Frequentie 25MHz gedetailleerde beschrijving 25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 31mA Current - Supply (Disable) (Max) 30mA