SIT8225AI-GF-33E-25.000000X
SIT8225AI-GF-33E-25.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT8225AI-GF-33E-25.000000X met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT8225AI-GF-33E-25.000000X
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS/TTL
(in US Dollars)
250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT8225AI-GF-33E-25.000000X Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS/TTL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 25315 pcs Data papier SiT8225
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Serie SiT8225 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang LVCMOS, LVTTL Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.032" (0.80mm) Functie Enable/Disable
frequentie Stabiliteit ±10ppm Frequentie 25MHz
gedetailleerde beschrijving 25MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 33mA
Current - Supply (Disable) (Max) 31mA Base Resonator MEMS