SIT8918BEB7-18N
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT8918BEB7-18N met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT8918BEB7-18N
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT8918BEB7-18N Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 1.8V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Serie SiT8918B
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead uitgang LVCMOS
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Hoogte 0.032" (0.80mm) Functie -
Frequentie Stabiliteit (Totaal) - frequentie Stabiliteit ±20ppm
gedetailleerde beschrijving XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 4.5mA
Base Resonator MEMS Beschikbaar Frequentiebereik 1MHz ~ 110MHz