SIT8920AML1-18N
SIT8920AML1-18N
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT8920AML1-18N met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT8920AML1-18N
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMES
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT8920AML1-18N Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMES Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 19995 pcs Data papier New B Revision from A FAQsSiT8920A Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 1.8V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SiT8920
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead uitgang LVCMOS
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Hoogte 0.032" (0.80mm) Functie -
Frequentie Stabiliteit (Totaal) - frequentie Stabiliteit ±20ppm
gedetailleerde beschrijving XO (Standard) LVCMOS 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 4mA
Base Resonator MEMS Beschikbaar Frequentiebereik 1MHz ~ 110MHz