SIT8921AMR3-25E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT8921AMR3-25E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT8921AMR3-25E
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT8921AMR3-25E Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 13595 pcs Data papier Field Programmable Oscillator DatasheetSiT8921B
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 2.5 V ~ 3.3 V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT8921A
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging - Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang LVCMOS Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 0.031" (0.80mm)
Functie Enable/Disable, Standby Frequentie Stabiliteit (Totaal) -
frequentie Stabiliteit ±20ppm gedetailleerde beschrijving XO (Standard) LVCMOS 119.342001MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 2.5 V ~ 3.3 V Enable/Disable, Standby 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 8mA Base Resonator MEMS
Beschikbaar Frequentiebereik 119.342001MHz ~ 137MHz