SIT8924BMA3-33E
SIT8924BMA3-33E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT8924BMA3-33E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT8924BMA3-33E
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 20PPM
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT8924BMA3-33E Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 20PPM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte -
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT8924B
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead uitgang LVCMOS, LVTTL
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Hoogte 0.032" (0.80mm) Functie Enable/Disable
Frequentie Stabiliteit (Totaal) ±20ppm frequentie Stabiliteit ±20ppm
gedetailleerde beschrijving XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 110MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 4.8mA
Base Resonator MEMS Beschikbaar Frequentiebereik 1MHz ~ 110MHz