SIT9002AI-03H25ST
SIT9002AI-03H25ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT9002AI-03H25ST met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT9002AI-03H25ST
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT9002AI-03H25ST Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVPECL DWN SPRD 2.5V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 13083 pcs Data papier SIT9002 Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 2.5V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte -2.00%, Down Spread
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serie SiT9002
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging Bulk Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVPECL Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 0.031" (0.79mm)
Functie Standby Frequentie Stabiliteit (Totaal) -
frequentie Stabiliteit ±50ppm gedetailleerde beschrijving XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 84mA Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Base Resonator MEMS Beschikbaar Frequentiebereik 1MHz ~ 220MHz