SIT9002AI-48H33DD
SIT9002AI-48H33DD
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT9002AI-48H33DD met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT9002AI-48H33DD
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG HCSL CTR SPRD 3.3V SMD
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT9002AI-48H33DD Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG HCSL CTR SPRD 3.3V SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8192 pcs Data papier SIT9002 Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte ±0.50%, Center Spread
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie SiT9002
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging Bulk Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang HCSL Temperatuur -40°C ~ 85°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 0.039" (1.00mm)
Functie - Frequentie Stabiliteit (Totaal) -
frequentie Stabiliteit ±50ppm gedetailleerde beschrijving XO (Standard) HCSL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 80mA Base Resonator MEMS
Beschikbaar Frequentiebereik 1MHz ~ 220MHz