SIT9003AC-2-18ED
SIT9003AC-2-18ED
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT9003AC-2-18ED met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT9003AC-2-18ED
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 1.8V
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT9003AC-2-18ED Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC PROG LVCMOS CTR SPRD 1.8V Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 74161 pcs Data papier SiT9003SIT9003 Programmable Part Number Guide
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 1.8V
Type XO (Standard) Spread Spectrum Bandbreedte ±0.50%, Center Spread
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serie SiT9003
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Packaging Bulk Verpakking / doos 4-SMD, No Lead
uitgang LVCMOS, LVTTL Temperatuur -20°C ~ 70°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 0.031" (0.79mm)
Functie Enable/Disable Frequentie Stabiliteit (Totaal) ±50ppm
frequentie Stabiliteit ±50ppm gedetailleerde beschrijving XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 1MHz ~ 75MHz Programmable Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 3.5mA Current - Supply (Disable) (Max) 800nA
Base Resonator MEMS Beschikbaar Frequentiebereik 1MHz ~ 75MHz