SIT9005ACE1D-18DN
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT9005ACE1D-18DN met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT9005ACE1D-18DN
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT9005ACE1D-18DN Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 13783 pcs Data papier SiT9005
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 1.8V
Type SSXO Spread Spectrum Bandbreedte -3.71%, Down Spread
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serie SIT9005
ratings - programmeerbare Type Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Verpakking / doos 4-SMD, No Lead uitgang LVCMOS
Temperatuur -20°C ~ 70°C montage Type Surface Mount
Hoogte 0.030" (0.76mm) Functie -
Frequentie Stabiliteit (Totaal) - frequentie Stabiliteit ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
gedetailleerde beschrijving SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead Current - Supply (Max) 5.5mA
Base Resonator MEMS Beschikbaar Frequentiebereik 1MHz ~ 141MHz