SIT9120AC-2DF-25E133.000000T
SIT9120AC-2DF-25E133.000000T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT9120AC-2DF-25E133.000000T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT9120AC-2DF-25E133.000000T
Fabrikant SiTime
Beschrijving -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 2.5V, 1
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT9120AC-2DF-25E133.000000T Fabrikant SiTime
Beschrijving -20 TO 70C, 7050, 10PPM, 2.5V, 1 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 53254 pcs Data papier SiT9120 Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serie * Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 6-SMD, No Lead Andere namen 1473-14704-2
SIT9120AC-2DF-25E133.000000T-ND
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.039" (1.00mm) gedetailleerde beschrijving Oscillator 6-SMD, No Lead