SIT9120AI-2BF-33E200.000000
SIT9120AI-2BF-33E200.000000
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT9120AI-2BF-33E200.000000 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT9120AI-2BF-33E200.000000
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD
(in US Dollars)
14 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT9120AI-2BF-33E200.000000 Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8216 pcs Data papier SiT9120 Datasheet
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)