SIT9121AI-2C2-33E114.000000Y
SIT9121AI-2C2-33E114.000000Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SIT9121AI-2C2-33E114.000000Y met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SIT9121AI-2C2-33E114.000000Y
Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS 114.0000MHZ LVDS SMD
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SIT9121AI-2C2-33E114.000000Y Fabrikant SiTime
Beschrijving OSC MEMS 114.0000MHZ LVDS SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren Voltage - Levering 3.3V
Type XO (Standard) Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serie SiT9121 ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 6-SMD, No Lead
uitgang LVDS Andere namen 1473-29581-2
SIT9121AI-2C2-33E114.000000Y-ND
Temperatuur -40°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 0.032" (0.80mm)
Functie Enable/Disable frequentie Stabiliteit ±25ppm
Frequentie 114MHz gedetailleerde beschrijving 114MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Current - Supply (Max) 55mA Current - Supply (Disable) (Max) 35mA