8D021W41PA-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 8D021W41PA-LC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 8D021W41PA-LC |
|---|---|
| Fabrikant | Souriau Connection Technology |
| Beschrijving | CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| Onderdeel nummer | 8D021W41PA-LC | Fabrikant | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 1785 pcs | Data papier | 8D021W41PA-C Drawing8D Series Catalog |
| Categorie | Connectors, Interconnects | Type | For Male Pins |
| afscherming | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 21-41 | Shell Materiaal | Aluminum |
| Shell Afwerking | Cadmium | Serie | MIL-DTL-38999 Series III, 8D |
| Packaging | Bulk | Andere namen | 1792-2949 |
| oriëntering | A | Temperatuur | -65°C ~ 175°C |
| Aantal posities | 41 | Notitie | Contacts Not Included |
| montage Type | Panel Mount | montage Feature | Flange |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | Fabrikant Standaard Levertijd | 12 Weeks |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof | inclusief | - |
| behuizing Kleur | Olive Drab | Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Threaded | gedetailleerde beschrijving | 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |