8D023W53PN
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 8D023W53PN met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 8D023W53PN |
|---|---|
| Fabrikant | Souriau Connection Technology |
| Beschrijving | 8D 53C 53#20 PIN RECP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 8D023W53PN | Fabrikant | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 2010 pcs | Data papier | 8D023W53PN-C Drawing8D Series Catalog |
| Categorie | Connectors, Interconnects | Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Crimp | afscherming | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 23-53 |
| Shell Materiaal | Aluminum | Shell Afwerking | Olive Drab Cadmium |
| Serie | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Packaging | Bulk |
| Andere namen | 1792-3226 | oriëntering | N (Normal) |
| Temperatuur | -65°C ~ 175°C | Aantal posities | 53 |
| montage Type | Panel Mount | montage Feature | Flange |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | Fabrikant Standaard Levertijd | 12 Weeks |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Threaded | gedetailleerde beschrijving | 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Huidige score | 7.5A | Contact Material | Copper Alloy |