8D025W19SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 8D025W19SC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 8D025W19SC |
|---|---|
| Fabrikant | Souriau Connection Technology |
| Beschrijving | 8D 19C 19#12 SKT RECP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 8D025W19SC | Fabrikant | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 1293 pcs | Data papier | 8D025W19SC-C Drawing8D Series Catalog |
| Categorie | Connectors, Interconnects | Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Crimp | afscherming | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 25-19 |
| Shell Materiaal | Aluminum | Shell Afwerking | Olive Drab Cadmium |
| Serie | MIL-DTL-38999 Series III, 8D | Packaging | Bulk |
| Andere namen | 1792-3877 | oriëntering | C |
| Temperatuur | -65°C ~ 175°C | Aantal posities | 19 |
| montage Type | Panel Mount | montage Feature | Flange |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | Fabrikant Standaard Levertijd | 12 Weeks |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof | Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Threaded | gedetailleerde beschrijving | 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Huidige score | 23A | Contact Material | Copper Alloy |