Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > 8D517F20PB
8D517F20PB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 8D517F20PB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 8D517F20PB
Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving 8D 20C 16#22D 4#12 PIN PLUG
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 1544 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 8D517F20PB Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving 8D 20C 16#22D 4#12 PIN PLUG Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 1544 pcs Data papier MIL-DTL-38999 Series III/EN3645 Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning -
Beëindiging Crimp afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 17-20
Shell Materiaal Aluminum Shell Afwerking Nickel
Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
oriëntering B Temperatuur -65°C ~ 200°C
Aantal posities 20 montage Type Free Hanging (In-Line)
montage Feature - Materiaal Ontvlambaarheidsklasse -
Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks Plaats het materiaal in Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Kenmerken Coupling Nut
bevestegingswijze Threaded gedetailleerde beschrijving 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Huidige score 5A, 23A Contact Material Copper Alloy