Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren - behuizingen > 8D525F43SA-LC
8D525F43SA-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 8D525F43SA-LC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 8D525F43SA-LC
Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 8D525F43SA-LC Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1381 pcs Data papier 8D525F43SA-C Drawing8D Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Type For Female Sockets
afscherming Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 25-43 Shell Materiaal Aluminum
Shell Afwerking Nickel Serie MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Andere namen 1792-11022
oriëntering A Temperatuur -65°C ~ 200°C
Aantal posities 43 Notitie Contacts Not Included
montage Type Free Hanging (In-Line) montage Feature -
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Plaats het materiaal in Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof inclusief -
behuizing Kleur Silver Kenmerken Coupling Nut
bevestegingswijze Threaded gedetailleerde beschrijving 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Koppeling Nut Materiaal, Plating Aluminum, Nickel Koppelmoer Diameter 1.890" (48.01mm)