8LT325F61PC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 8LT325F61PC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 8LT325F61PC |
|---|---|
| Fabrikant | Souriau Connection Technology |
| Beschrijving | 8LT 61C 61#20 PIN RECP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 8LT325F61PC | Fabrikant | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | 8LT 61C 61#20 PIN RECP | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 1360 pcs | Data papier | 8LT Series Catalog |
| Categorie | Connectors, Interconnects | Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Crimp | afscherming | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 25-61 |
| Shell Materiaal | Aluminum Alloy | Shell Afwerking | Nickel |
| Serie | MIL-DTL-38999 Series I, 8LT | Packaging | Bulk |
| Andere namen | 1792-18477 | oriëntering | C |
| Temperatuur | -65°C ~ 200°C | Aantal posities | 61 |
| montage Type | Panel Mount | montage Feature | Flange |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | Fabrikant Standaard Levertijd | 12 Weeks |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Bayonet Lock | gedetailleerde beschrijving | 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Huidige score | 7.5A | Contact Material | Copper Alloy |