Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren - behuizingen > 8LT519B32SN-LC
8LT519B32SN-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 8LT519B32SN-LC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 8LT519B32SN-LC
Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2113 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 8LT519B32SN-LC Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2113 pcs Data papier 8LT Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Type For Female Sockets
afscherming Shielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 19-32 Shell Materiaal Aluminum Alloy
Shell Afwerking Cadmium Serie MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Andere namen 1792-20010
oriëntering N (Normal) Temperatuur -65°C ~ 175°C
Aantal posities 32 Notitie Contacts Not Included
montage Type Free Hanging (In-Line) montage Feature -
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse - Fabrikant Standaard Levertijd 12 Weeks
Ingress Protection Environment Resistant inclusief -
behuizing Kleur Olive Kenmerken Coupling Nut
bevestegingswijze Bayonet Lock gedetailleerde beschrijving 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Koppeling Nut Materiaal, Plating Aluminum Alloy, Olive Cadmium Koppelmoer Diameter 1.516" (38.51mm)