8T214B18SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 8T214B18SN met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 8T214B18SN |
|---|---|
| Fabrikant | Souriau Connection Technology |
| Beschrijving | 8T 18C 18#20 SKT RECP |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 8T214B18SN | Fabrikant | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 2130 pcs | Data papier | 8T Series Catalog |
| Categorie | Connectors, Interconnects | Nominale spanning | - |
| Beëindiging | Crimp | afscherming | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 14-18 |
| Shell Materiaal | Aluminum Alloy | Shell Afwerking | Olive Drab Cadmium |
| Serie | MIL-DTL-38999 Series II, 8T | Packaging | Bulk |
| Andere namen | 1792-24066 | oriëntering | N (Normal) |
| Temperatuur | -65°C ~ 175°C | Aantal posities | 18 |
| montage Type | Panel Mount | montage Feature | Flange |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | Fabrikant Standaard Levertijd | 12 Weeks |
| Ingress Protection | Environment Resistant | Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Bayonet Lock | gedetailleerde beschrijving | 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp |
| Huidige score | 7.5A | Contact Material | Copper Alloy |