8T316F26SC-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 8T316F26SC-LC met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 8T316F26SC-LC |
|---|---|
| Fabrikant | Souriau Connection Technology |
| Beschrijving | CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | 8T316F26SC-LC | Fabrikant | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 1289 pcs | Data papier | 8T Series Catalog |
| Categorie | Connectors, Interconnects | Type | For Female Sockets |
| afscherming | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 16-26 | Shell Materiaal | Aluminum Alloy |
| Shell Afwerking | Nickel | Serie | MIL-DTL-38999 Series II, 8T |
| Packaging | Bulk | Andere namen | 1792-24788 |
| oriëntering | C | Temperatuur | -65°C ~ 200°C |
| Aantal posities | 26 | Notitie | Contacts Not Included |
| montage Type | Panel Mount | montage Feature | Flange |
| Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - | Fabrikant Standaard Levertijd | 12 Weeks |
| Ingress Protection | Environment Resistant | inclusief | - |
| behuizing Kleur | Silver | Kenmerken | - |
| bevestegingswijze | Bayonet Lock | gedetailleerde beschrijving | 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |