Huis > producten > Connectors, Interconnects > Circulaire connectoren > JBXEA2G12FPSDS
JBXEA2G12FPSDS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JBXEA2G12FPSDS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JBXEA2G12FPSDS
Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
(in US Dollars)
25 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JBXEA2G12FPSDS Fabrikant Souriau Connection Technology
Beschrijving CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2416 pcs Data papier JBX Series Catalog
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 830V
Beëindiging Solder afscherming Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 2
Shell Materiaal Brass Shell Afwerking Chrome over Nickel
Serie JBX Packaging Bulk
oriëntering G Temperatuur -40°C ~ 125°C
Aantal posities 12 montage Type Panel Mount, Through Hole
montage Feature Bulkhead - Front or Rear Side Nut Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks
Ingress Protection IP40 Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Huidige score 7A Contact Material -